spider_calendar - en to af translation catalogue (44 entries)

en: Date
af: Datum

en: Repeat Every
af: Herhaal elke

en: Day
af: dag

en: Week(s) on
af: Week (s) op

en: Month(s) on the
af: Maand (s) op die

en: Year(s) in
af: Jaar (s) in

en: on the
af: op die

en: There Is No Text For This Event
af: Daar is geen teks vir hierdie gebeurtenis

en: Back to event list
af: Terug na die gebeurtenis lys

en: January
af: januarie

en: February
af: februarie

en: March
af: maart

en: April
af: april

en: May
af: mei

en: June
af: junie

en: July
af: julie

en: August
af: augustus

en: September
af: september

en: October
af: oktober

en: November
af: november

en: December
af: desember

en: List
af: Lys

en: Month
af: Maand

en: There are no events on this date
af: Daar is geen Event in hierdie dag

en: There are no events for this month
af: Daar is geen Event in hierdie maand

en: Su
af: So

en: Mo
af: Ma

en: Tu
af: Di

en: We
af: Wo

en: Th
af: Do

en: Fr
af: Vr

en: First
af: eerste

en: Second
af: second

en: Third
af: Derde

en: Fourth
af: Vierde

en: Last
af: laaste

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Sunday
af: Sondag

en: All categories
af: Alle kategorieë
