spider_calendar - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Date
ca: Data

en: Repeat Every
ca: Repetir cada

en: Day
ca: Dia

en: Week(s) on
ca: Setmana (es) en

en: Month(s) on the
ca: Mes (s) en la

en: Year(s) in
ca: Any (s) en

en: on the
ca: al

en: There Is No Text For This Event
ca: No hi ha cap text per a aquest EventSetmana

en: Back to event list
ca: Retorn a la llista d'esdeveniments

en: January
ca: Gener

en: February
ca: Febrer

en: March
ca: Març

en: April
ca: Abril

en: May
ca: Mai

en: June
ca: Juny

en: July
ca: Juliol

en: August
ca: Agost

en: September
ca: Setembre

en: October
ca: Octubre

en: November
ca: Novembre

en: December
ca: Desembre

en: Week
ca: Setmana

en: List
ca: Llista

en: Month
ca: Mes

en: There are no events on this date
ca: No hi ha cap esdeveniment en aquest dia

en: There are no events for this month
ca: No hi ha cap esdeveniment en aquest mes

en: Su
ca: Diu

en: Mo
ca: Dill

en: Tu
ca: Dim

en: We
ca: Dim

en: Th
ca: Dij

en: Fr
ca: Div

en: Sa
ca: Dis

en: First
ca: Primer

en: Second
ca: Segon

en: Third
ca: tercer

en: Fourth
ca: quart

en: Last
ca: Últim

en: Monday
ca: Dilluns

en: Tuesday
ca: Dimarts

en: Wednesday
ca: Dimecres

en: Thursday
ca: Dijous

en: Friday
ca: Divendres

en: Saturday
ca: Dissabte

en: Sunday
ca: Diumenge

en: All categories
ca: Totes les categories
