spider_calendar - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Repeat Every
cs: Opakujte každý

en: Day
cs: Den

en: Week(s) on
cs: Týden (y) na

en: Month(s) on the
cs: Měsíc (y) na

en: Year(s) in
cs: Rok (y) v

en: on the
cs: na

en: There Is No Text For This Event
cs: Není tam žádná Text pro tuto událost

en: Back to event list
cs: Zpět na seznam událostí

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: květen

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Week
cs: Týden

en: List
cs: Seznam

en: Month
cs: Měsíc

en: There are no events on this date
cs: Není tam žádná akce v tento den

en: There are no events for this month
cs: Není tam žádná událost v tomto měsíci

en: Su
cs: Ne

en: Mo
cs: Po

en: Tu
cs: Vú

en: We
cs: Stostě

en: Th
cs: Čt

en: Fr
cs: Pá

en: Sa
cs: So

en: First
cs: Za prvé

en: Second
cs: Vteřina

en: Third
cs: Za třetí

en: Fourth
cs: Čtyřka.

en: Last
cs: Poslední

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Vúterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Sunday
cs: Neděle

en: All categories
cs: Všechny kategorie
