spider_calendar - en to el translation catalogue (46 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Repeat Every
el: Επαναλάβετε κάθε

en: Day
el: Ημέρα

en: Week(s) on
el: Εβδομάδα (ες) σε

en: Month(s) on the
el: Μήνας (ες) για το

en: Year(s) in
el: Έτος (ες) σε

en: on the
el: για την

en: There Is No Text For This Event
el: Δεν υπάρχει κείμενο για αυτό το γεγονός

en: Back to event list
el: Επιστροφή στη λίστα εκδήλωση

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλης

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Week
el: εβδομάδα

en: List
el: λίστα

en: Month
el: μήνας

en: There are no events on this date
el: Δεν υπάρχει κανένα γεγονός Σε αυτήν την ημέρα

en: There are no events for this month
el: Δεν υπάρχει κανένα γεγονός σε αυτόν τον μήνα

en: Su
el: Κυ

en: Mo
el: Δε

en: Tu
el: Τρ

en: We
el: Τε

en: Th
el: Πε

en: Fr
el: Πα

en: Sa
el: Σα

en: First
el: Πρώτο

en: Second
el: Δεύτερο

en: Third
el: τρίτο

en: Fourth
el: Τέταρτος

en: Last
el: Τελευταίος

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Sunday
el: Κυριακή

en: All categories
el: Όλες οι κατηγορίες
