spider_calendar - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Date
et: Kuupäev:

en: Repeat Every
et: Korrata iga

en: Day
et: Päev

en: Week(s) on
et: Nädal (ad)

en: Month(s) on the
et: Kuu (d) kohta

en: Year(s) in
et: Aasta (id)

en: on the
et: kohta

en: There Is No Text For This Event
et: Teksti ei ole selle turniiri jaoks

en: Back to event list
et: Tagasi ürituse nimekiri

en: January
et: Jaanuar

en: February
et: Veebruar

en: March
et: Märts

en: April
et: Aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: Juuni

en: July
et: Juuli

en: October
et: Oktoober

en: December
et: Detsember

en: Week
et: Nädal

en: List
et: Nimekiri

en: Month
et: Kuu

en: There are no events on this date
et: Ükski sündmus In This Day

en: There are no events for this month
et: Ükski sündmus sel kuul

en: Su
et: Pü

en: Mo
et: Es

en: Tu
et: Te

en: We
et: Ko

en: Th
et: Ne

en: Fr
et: Re

en: Sa
et: La

en: First
et: Esimene

en: Second
et: Teine

en: Third
et: Kolmas

en: Fourth
et: Neljas

en: Last
et: Viimane

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Sunday
et: Pühapäev

en: All categories
et: Kõik kategooriad
