spider_calendar - en to hr translation catalogue (46 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Repeat Every
hr: Ponovite Svaki

en: Day
hr: Dan:

en: Week(s) on
hr: Tjedan (a) na

en: Month(s) on the
hr: Mjesec (i) na

en: Year(s) in
hr: Godine (i) u

en: on the
hr: S bukalne strane, fragment zuba je priključen na bukalnu ploču lamele fiziološkim periodontalnim ligamentom.

en: There Is No Text For This Event
hr: Ne postoji Tekst za ovaj događaj

en: Back to event list
hr: Povratak na popisu događaja

en: January
hr: Siječanj

en: February
hr: Veljača

en: March
hr: Ožujak

en: April
hr: Travanj

en: May
hr: Svibanj

en: June
hr: Lipanj

en: July
hr: Srpanj

en: August
hr: Kolovoz

en: September
hr: Rujan

en: October
hr: Listopad

en: November
hr: Studeni

en: December
hr: Prosinac

en: Week
hr: Tjedan

en: List
hr: Popis

en: Month
hr: Mjesec

en: There are no events on this date
hr: Ne postoji događaji u ovaj dan

en: There are no events for this month
hr: Ne postoji događaji u ovom mjesecu

en: Su
hr: Ne

en: Mo
hr: Po

en: Tu
hr: Ut

en: We
hr: Sr

en: Th
hr: Če

en: Fr
hr: Pe

en: Sa
hr: Su

en: First
hr: prije

en: Second
hr: Drugi

en: Third
hr: Treći

en: Fourth
hr: Četvrti

en: Last
hr: zad

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Friday
hr: Petak

en: Saturday
hr: Subota

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: All categories
hr: Sve kategorije
