spider_calendar - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Repeat Every
hu: Ismételje meg minden

en: Day
hu: Nap:

en: Week(s) on
hu: Hét (ok)

en: Month(s) on the
hu: Hónap (ok) a

en: Year(s) in
hu: Év (ek)-ben

en: on the
hu: A

en: There Is No Text For This Event
hu: Nincs szöveg erre az eseményre

en: Back to event list
hu: Vissza a rendezvény lista

en: January
hu: Január

en: February
hu: Február

en: March
hu: Március

en: April
hu: Április

en: May
hu: Május

en: June
hu: Június

en: July
hu: Július

en: August
hu: Augusztus

en: September
hu: Szeptember

en: October
hu: Október

en: Week
hu: Հét

en: List
hu: Lista

en: Month
hu: Hónap

en: There are no events on this date
hu: MonthThere Is No esemény ezen a napon

en: There are no events for this month
hu: Nincs esemény Ebben a hónapban

en: Su
hu: va

en: Mo
hu: hé

en: Tu
hu: ke

en: We
hu: sz

en: Th
hu: cs

en: Fr
hu: pé

en: Sa
hu: sz

en: First
hu: Első

en: Second
hu: Második

en: Third
hu: · &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Harmadszor:

en: Fourth
hu: Negyedik

en: Last
hu: Utolsó

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Sunday
hu: vasárnap

en: All categories
hu: Összes kategória
