spider_calendar - en to hy translation catalogue (46 entries)

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Repeat Every
hy: Կրկնել յուրաքանչյուր

en: Day
hy: Օր

en: Week(s) on
hy: Շաբաթ (ներ) ին

en: Month(s) on the
hy: Ամիս (ներ) ին

en: Year(s) in
hy: Տարի (ներ)

en: on the
hy: մասին

en: There Is No Text For This Event
hy: Այս իրադարձության համար տեքստ չկա

en: Back to event list
hy: Վերադառնալ իրադարձությանը

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Week
hy: Շաբաթ

en: List
hy: Ցուցակ

en: Month
hy: Ամիս

en: There are no events on this date
hy: Այս օրը իրադարձություն չկա

en: There are no events for this month
hy: Այս ամիս իրադարձություն չկա

en: Su
hy: Կի

en: Mo
hy: Եր

en: Tu
hy: Երե

en: We
hy: Չոր

en: Th
hy: Հին

en: Fr
hy: Ուր

en: Sa
hy: Շա

en: First
hy: Առաջին

en: Second
hy: Երկրորդ

en: Third
hy: Երրորդ

en: Fourth
hy: Չորրորդ

en: Last
hy: Անցյալ

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: All categories
hy: Բոլոր կատեգորիաները
