spider_calendar - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Date
lt: Data

en: Repeat Every
lt: Kartoti kas

en: Day
lt: Diena:

en: Week(s) on
lt: Savaitė (-ų)

en: Month(s) on the
lt: Mėnesį (-ų)

en: Year(s) in
lt: Metų (-ai)

en: on the
lt: dėl

en: There Is No Text For This Event
lt: Nėra šio įvykio tekstas

en: Back to event list
lt: Atgal į renginių sąrašą

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužės

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Week
lt: Savaitė

en: List
lt: Sąrašas

en: Month
lt: Mėnuo

en: There are no events on this date
lt: Nėra Šią dieną įvykių

en: There are no events for this month
lt: Nėra šį mėnesį įvykių

en: Su
lt: Se

en: Mo
lt: Pi

en: Tu
lt: An

en: We
lt: Tr

en: Th
lt: Ke

en: Fr
lt: Pe

en: Sa
lt: Še

en: First
lt: Pirmas

en: Second
lt: Antra

en: Third
lt: Trečias

en: Fourth
lt: Ketvirtas

en: Last
lt: Paskutinis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: All categories
lt: Visos kategorijos
