spider_calendar - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Repeat Every
lv: Atkārtot ik

en: Day
lv: Diena:

en: Week(s) on
lv: Nedēļa (s) par

en: Month(s) on the
lv: Mēnesis (-s) par

en: Year(s) in
lv: Gadā (-i)

en: on the
lv: gada

en: There Is No Text For This Event
lv: Nekādu šim pasākumam Teksts

en: Back to event list
lv: Atpakaļ uz notikumu saraksta

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Week
lv: Nedēļa

en: List
lv: Saraksts

en: Month
lv: Mēnesis

en: There are no events on this date
lv: Nav šajā dienā Event

en: There are no events for this month
lv: Nav šomēnes pasākums

en: Su
lv: Sv

en: Mo
lv: Pi

en: Tu
lv: Ot

en: We
lv: Tr

en: Th
lv: Ce

en: Fr
lv: Pi

en: Sa
lv: Se

en: First
lv: Pirmais

en: Second
lv: Otrais

en: Third
lv: Trešais

en: Fourth
lv: Ceturtais

en: Last
lv: Pēdējais

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: All categories
lv: Visas kategorijas
