spider_calendar - en to ms translation catalogue (42 entries)

en: Date
ms: Tarikh

en: Repeat Every
ms: Ulangi Setiap

en: Day
ms: Hari

en: Week(s) on
ms: Minggu (s) pada

en: Month(s) on the
ms: Bulan (s) pada

en: Year(s) in
ms: Tahun (s) dalam

en: on the
ms: pada

en: There Is No Text For This Event
ms: Ada Tiada Text Untuk Acara Ini

en: Back to event list
ms: WeekBack ke senarai acara

en: January
ms: Januari

en: February
ms: Februari

en: March
ms: Mac

en: May
ms: Mei

en: June
ms: Jun

en: July
ms: Julai

en: August
ms: Ogos

en: October
ms: Oktober

en: December
ms: Disember

en: Week
ms: Minggu

en: List
ms: Senarai

en: Month
ms: Bulan

en: There are no events on this date
ms: Ada Tiada Acara Pada Hari Ini

en: There are no events for this month
ms: Ada Tiada Acara Pada Bulan Ini

en: Su
ms: Ah

en: Mo
ms: Is

en: Tu
ms: Se

en: We
ms: Ra

en: Th
ms: Kh

en: Fr
ms: Ju

en: First
ms: Pertama

en: Second
ms: Kedua

en: Third
ms: Ketiga

en: Fourth
ms: Keempat

en: Last
ms: terakhir

en: Monday
ms: Isnin

en: Tuesday
ms: Selasa

en: Wednesday
ms: Rabu

en: Thursday
ms: Khamis

en: Friday
ms: Jumaat

en: Saturday
ms: Sabtu

en: Sunday
ms: Ahad

en: All categories
ms: Semua kategori
