spider_calendar - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: Repeat Every
sk: Opakujte každý

en: Day
sk: Deň

en: Week(s) on
sk: Týždeň (y) na

en: Month(s) on the
sk: Mesiac (y) na

en: Year(s) in
sk: Rok (y) v

en: on the
sk: na

en: There Is No Text For This Event
sk: Nie je tam žiadna Text pre túto udalosť

en: Back to event list
sk: Späť na zoznam udalostí

en: January
sk: Január

en: February
sk: Február

en: March
sk: Marec

en: April
sk: Apríl

en: May
sk: Máj

en: June
sk: Jún

en: July
sk: Júl

en: October
sk: Október

en: Week
sk: Týždeň

en: List
sk: Zoznam

en: Month
sk: Mesiac

en: There are no events on this date
sk: TherThere Je žiadna udalosť v tejto dobe

en: There are no events for this month
sk: Nie je tam žiadna udalosť v tomto mesiaci

en: Su
sk: Ne

en: Mo
sk: Po

en: Tu
sk: Ut

en: We
sk: St

en: Th
sk: Št

en: Fr
sk: Pi

en: Sa
sk: So

en: First
sk: &Prvá strana

en: Second
sk: Sekunda

en: Third
sk: Tretia

en: Fourth
sk: Štvrtý

en: Last
sk: &Posledná strana

en: Monday
sk: Pondelok

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Wednesday
sk: Streda

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Friday
sk: Piatok

en: Saturday
sk: Sobota

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: All categories
sk: Všetky kategórie
