spider_calendar - en to sq translation catalogue (46 entries)

en: Date
sq: Data

en: Repeat Every
sq: Përsëriteni çdo

en: Day
sq: Dita:

en: Week(s) on
sq: Javë (s) në

en: Month(s) on the
sq: Muaj (s) në

en: Year(s) in
sq: Vit (s) në

en: on the
sq: mbi

en: There Is No Text For This Event
sq: Nuk ka asnjë Tekst per kete ngjarje

en: Back to event list
sq: Kthehu te lista e ngjarjes

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Mund

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Week
sq: Javë

en: List
sq: Listë

en: Month
sq: Muaj

en: There are no events on this date
sq: Nuk ka ndonjë ngjarje në këtë ditë

en: There are no events for this month
sq: Nuk ka ndonjë ngjarje në këtë muaj

en: Su
sq: E di

en: Mo
sq: E hë

en: Tu
sq: E ma

en: We
sq: E më

en: Th
sq: E en

en: Fr
sq: E pr

en: Sa
sq: E sh

en: First
sq: I parë

en: Second
sq: I dytë

en: Third
sq: I tretë

en: Fourth
sq: I katërt

en: Last
sq: I fundit

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Sunday
sq: E diel

en: All categories
sq: Të gjitha kategoritë
