spider_calendar - en to sr translation catalogue (46 entries)

en: Date
sr: Датум

en: Repeat Every
sr: Поновите Свака

en: Day
sr: Дан

en: Week(s) on
sr: Недеља (а) на

en: Month(s) on the
sr: Месец (а) на

en: Year(s) in
sr: Године (а) у

en: on the
sr: на

en: There Is No Text For This Event
sr: Нема текста за овај догађај

en: Back to event list
sr: Назад на преглед догађаја

en: January
sr: Јануар

en: February
sr: Фебруар

en: March
sr: Март

en: April
sr: Април

en: May
sr: мај

en: June
sr: јуна

en: July
sr: Јул

en: August
sr: Август

en: September
sr: Септембар

en: October
sr: Октобар

en: November
sr: Новембар

en: December
sr: Децембар

en: Week
sr: Недеља

en: List
sr: Списак

en: Month
sr: Месец

en: There are no events on this date
sr: Не постоји догађај на данашњи дан

en: There are no events for this month
sr: Не постоји догађај у овом месецу

en: Su
sr: не

en: Mo
sr: по

en: Tu
sr: ут

en: We
sr: ср

en: Th
sr: че

en: Fr
sr: пе

en: Sa
sr: су

en: First
sr: Први

en: Second
sr: SECOND

en: Third
sr: Трећи

en: Fourth
sr: Четврти

en: Last
sr: Последњи

en: Monday
sr: понедељак

en: Tuesday
sr: уторак

en: Wednesday
sr: среда

en: Thursday
sr: четвртак

en: Friday
sr: петак

en: Saturday
sr: субота

en: Sunday
sr: недеља

en: All categories
sr: Све категорије
