spider_calendar - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Repeat Every
sv: Upprepa varje

en: Day
sv: Dag

en: Week(s) on
sv: Dag (ar) på

en: Month(s) on the
sv: Månad (er) på

en: Year(s) in
sv: År (er) i

en: on the
sv: på

en: There Is No Text For This Event
sv: Det finns ingen text för detta evenemang

en: Back to event list
sv: Säkerhetskopiera till händelsen lista

en: January
sv: Januari

en: February
sv: Februari

en: March
sv: Mars

en: May
sv: Maj

en: June
sv: Juni

en: July
sv: Juli

en: August
sv: augusti

en: October
sv: Oktober

en: Week
sv: Vecka

en: List
sv: Lista

en: Month
sv: Månad

en: There are no events on this date
sv: Det finns ingen händelse i denna dag

en: There are no events for this month
sv: Det Finns Inga händelser I denna månad

en: Su
sv: Sö

en: Mo
sv: Må

en: Tu
sv: Ti

en: We
sv: On

en: Th
sv: To

en: Sa
sv: Lö

en: First
sv: Första

en: Second
sv: Andra

en: Third
sv: Tredje

en: Fourth
sv: Fjärde

en: Last
sv: Senast

en: Monday
sv: Måndag

en: Tuesday
sv: Tisdag

en: Wednesday
sv: Onsdag

en: Thursday
sv: Torsdag

en: Friday
sv: Fredag

en: Saturday
sv: Lördag

en: Sunday
sv: Söndag

en: All categories
sv: Alla kategorier
