spider_calendar - en to th translation catalogue (46 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Repeat Every
th: ทำซ้ำทุก

en: Day
th: วัน

en: Week(s) on
th: สัปดาห์ (s) บน

en: Month(s) on the
th: เดือน (s) บน

en: Year(s) in
th: (s) ปีใน

en: on the
th: เมื่อ

en: There Is No Text For This Event
th: มีข้อความสำหรับเหตุการณ์นี้ไม่มีคือ

en: Back to event list
th: กลับไปที่รายการเหตุการณ์

en: January
th: มกราคม

en: February
th: กุมภาพันธ์

en: March
th: มีนาคม

en: April
th: เมษายน

en: May
th: พฤษภาคม

en: June
th: มิถุนายน

en: July
th: กรกฎาคม

en: August
th: สิงหาคม

en: September
th: กันยายน

en: October
th: ตุลาคม

en: November
th: พฤศจิกายน

en: December
th: ธันวาคม

en: Week
th: สัปดาห์

en: List
th: รายการ

en: Month
th: เดือน

en: There are no events on this date
th: มีเหตุการณ์ในวันนี้ไม่ได้

en: There are no events for this month
th: มีเหตุการณ์ในเดือนนี้คือ

en: Su
th: วัน

en: Mo
th: วัน

en: Tu
th: วัน

en: We
th: วัน

en: Th
th: วัน

en: Fr
th: วัน

en: Sa
th: วัน

en: First
th: อันดับแรก

en: Second
th: สอง

en: Third
th: ที่สาม

en: Fourth
th: ที่สี่

en: Last
th: ล่าสุด

en: Monday
th: วันจันทร์

en: Tuesday
th: วันอังคาร

en: Wednesday
th: วันพุธ

en: Thursday
th: วันพฤหัสบดี

en: Friday
th: วันศุกร์

en: Saturday
th: วันเสาร์

en: Sunday
th: วันอาทิตย์

en: All categories
th: ทุกประเภท
