spider_calendar - en to uk translation catalogue (46 entries)

en: Date
uk: Дата:

en: Repeat Every
uk: Повторюйте кожний

en: Day
uk: День

en: Week(s) on
uk: Тиждень (и) на

en: Month(s) on the
uk: Місяць (і) на

en: Year(s) in
uk: Рік (и)

en: on the
uk: на

en: There Is No Text For This Event
uk: Там немає тексту для цієї події

en: Back to event list
uk: Назад до списку подій

en: January
uk: Січень

en: February
uk: Лютий

en: March
uk: Березень

en: April
uk: Квітень

en: May
uk: Травень

en: June
uk: Червень

en: July
uk: Липень

en: August
uk: Серпень

en: September
uk: Вересень

en: October
uk: Жовтень

en: November
uk: Листопад

en: December
uk: Грудень

en: Week
uk: Тиждень

en: List
uk: Список

en: Month
uk: Місяць

en: There are no events on this date
uk: Там немає події у цей день

en: There are no events for this month
uk: Там немає події за тиждень

en: Su
uk: Не

en: Mo
uk: По

en: Tu
uk: Ві

en: We
uk: Се

en: Th
uk: Че

en: Fr
uk: П'я

en: Sa
uk: Суб

en: First
uk: Перший

en: Second
uk: Секунди

en: Third
uk: Третина

en: Fourth
uk: Четвертий

en: Last
uk: Останній

en: Monday
uk: Понеділок

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Wednesday
uk: Середа

en: Thursday
uk: Четвер

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Saturday
uk: Субота

en: Sunday
uk: Неділя

en: All categories
uk: Всі категорії
